همانگونه که مستحضر می باشید هر یک از شرکت های تابعه وزارت نفت وندور لیست مخصوص به خود را دارا بوده که خریدهای خود را از شرکت های ثبت شده در لیست مذکور انجام می دهند و همچنین کلیه پیمانکاران محترم موظف هستند خریدهای مربوط به پروژه ها را بر اساس وندور لیست تایید شده کارفرمای پروژه انجام دهند. لازم به ذکر است در بازه های زمانی متفاوت کارفرمایان محترم اقدام به بروز رسانی وندور لیست های مربوطه نموده که برخی از آن ها در دسترس عموم بوده و مابقی تنها از طریق پیگیری از واحدهای مربوطه یا از طریق پروژه های تعریف شده قابل دستیابی می باشند.

گروه سوتر به واسطه همکاری مستمر با شرکت ها و نهاد های زیر مجموعه وزارت نفت، وندور لیست‌های به روز شده کارفرمایان را به صورت یکپارچه گرد آوری نموده است.

شرکت بازاریابی سوتر

گروه بازاریابی و فروش سوتر، با تکیه بر دانش و تجربه حضور بالغ بر یک دهه کارکنان خود در صنعت نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی کشور عزیزمان ایران، هم اکنون آماده ارائه هرگونه خدمات بازاریابی و فروش به واحدهای فعال در این صنعت، از تولیدکنندگان (سازندگان) و تامین کنندگان کالا تا پیمانکاران و در نهایت کارفرمایان و بهره‌برداران محترم می‌باشد.

تماس با سوتر

تهران، خیابان خرمشهر، خیابان عشقیار، پلاک 104، واحد 522266998 - 02189786971 - 021