با توجه به پیشرفت روزافزون اینترنت و افزایش تمایل افراد به استفاده از محتوای دیجیتال جهت دستیابی سریع و آسان به اطلاعات و خدمات مورد نیاز، داشتن وب سایت برای هر شرکت امری الزامی می باشد. وب سایت شما می تواند بزرگترین و قدرتمند ترین ابزار تبلیغاتی شما جهت معرفی توانمندی ها، خدمات و محصولات قابل ارایه شما باشد. شما با داشتن یک وب سایت تخصصی و حرفه ای امکان اطلاع رسانی به روز، بازاریابی و معرفی بین المللی را فراهم آورده و به افراد متخصص در حوزه کاری خودتان این امکان را می دهید که در کوتاه ترین زمان ممکن اطلاعات، سرویس ها و کالاهای مورد نیاز خود را در وب سایت شما یافته و به مشتریان بالقوه شما تبدیل گردند.

همچنین امروزه یکی از راههای تجارت بین المللی داشتن یک سایت تخصصی چند زبانه است که این سایت می تواند بیانگر هویت شرکت شما بوده و شما می توانید با تکیه به آن به طور مستحکم تر و حرفه ای تر فعالیت های خود را به خارج از مرزهای جغرافیایی گسترش داده و روابط تجاری خود را با سازندگان و تآمین کنندگان بین المللی ارتقا ببخشید.

طراحی وب سایت تخصصی در صنعت نفت و گاز یکی از خدمات سوتر به عنوان مشاور بازاریابی و فروش شرکت های فعال در این حوزه می باشد. وب سایت ها مطابق با استانداردهای مرتبط، بکار گیری راهکارهای بهینه سازی موتورهای جستجو بخصوص گوگل برای کسب بهترین نتیجه مبتنی بر کلمات کلیدی، پشتیبانی تمام وقت، طراحی زیبا با در نظر گرفتن سلیقه متخصصان این صنعت و همچنین استفاده از تیم تحلیلگر متخصص در زمینه نفت و گاز انجام شده و در کوتاهترین زمان ممکن طراحی می گردند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

شرکت بازاریابی سوتر

گروه بازاریابی و فروش سوتر، با تکیه بر دانش و تجربه حضور بالغ بر یک دهه کارکنان خود در صنعت نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی کشور عزیزمان ایران، هم اکنون آماده ارائه هرگونه خدمات بازاریابی و فروش به واحدهای فعال در این صنعت، از تولیدکنندگان (سازندگان) و تامین کنندگان کالا تا پیمانکاران و در نهایت کارفرمایان و بهره‌برداران محترم می‌باشد.

تماس با سوتر

تهران، خیابان خرمشهر، خیابان عشقیار، پلاک 104، واحد 522266998 - 02189786971 - 021