چنانچه مستحضر می‌باشید امروزه یکی از الزامات اصلی شرکت در پروژه‌های صنعت نفت و گاز، ارزیابی و تایید کارفرمایان و در نهایت حضور نام شرکت‌کنندگان در وندور لیست های مرتبط می‌باشد. (جهت آشنایی بیشتر با مباحث وندور لیست، اینجا کلیک کنید.)

قرار گرفتن در وندولیست ها در ابتدا به این موضوع بستگی دارد که شما در کدام حوزه فعالیت می کنید و چه کالا یا خدمتی را می خواهید در کدام بخش بازار عرضه کنید. اما در حالت کلی ورود به یک وندور لیست، بستگی به سياست ها و راهبردهای شركت کارفرما دارد و اين روند در هر شركت متفاوت می باشد. اما در نهایت آیتم هایی که احراز صلاحیت وندور بر اساس آن ها سنجیده می‌شود کم و بیش یکسان و ثابت می‌باشند.

 در تمامی روندهای یاد شده، تامین کننده باید اطلاعات کاملی مانند (آگهی تاسیس ، لیست تجهیزات ، لیست قراردهای بزرگ، رضایت نامه ها، پر کردن فرم های وندورلیست و ... ) به کارفرما ارائه دهد. همچنین  می‌بایست امکانات و توانمندی مناسب را در مواردی که مدنظر کارفرماست داشته باشد که بیشتر در بازدیدهای حضوری توسط بازرسان کارفرما ارزیابی می شود، مانند تعداد کارکنان ، مساحت انبارها و کارخانه ، گواهینامه ها ، تاییدیه ها و استانداردها ، دستگاه ها و تجهیزات ، دیده شدن چارت سازمانی و ... . به هر یک از موارد ذکر شده در ارزیابی آنها نمره ای تعلق می گیرد که در پایان یک نمره نهایی به تامین کننده داده می شود که این نمره ملاک تائید و یا رد صلاحیت وی خواهد بود.

پس از تایید و ثبت نام نیز، کارفرمایان سیاستهای مختلفی برای آگاهی وندور از حضور خود در وندور لیست اتخاذ می‌کنند. در صنعت نفت برخی تهيه كنندگان وندورليست ها نسخه ویرایش شده آن را در اختیار عموم قرار میدهند و برخی دیگر تنها در ازای استعلام پیمانکاران نسبت به ارائه گواهی تایید به پیمانکار اقدام مینمایند. در این بین برخی دیگر با در اختیار گذاشتن کد ثبت نام به وندور وی را از قطعی شدن حضورش در لیست وندورهای مجاز مطلع میگردانند. 

سوتر بعنوان مشاور بازاریابی، امکان ارائه کلیه خدمات مشاوره جهت ثبت شرکت شما و یا نمایندگی‌های مربوطه در وندور لیست شرکت‌های تابعه وزارت نفت را دارا می‌باشد.

مدت زمان پیش‌بینی‌شده جهت انجام خدمات مذکور، بسته به وندور لیست‌های انتخابی و نیز نوع مدارک ارائه شده از جانب آن شرکت متغیر خواهد بود. به همین منظور، پیش از هرگونه عقد قرارداد در این خصوص، مدارک آن شرکت توسط این تیم مورد بررسی قرار خواهد گرفت.  جهت کسب مشاوره در خصوص ثبت در وندورلیست های نفت و گاز همین الآن با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.

همچنین میتوانید برای دانلود آخرین نسخه به روز رسانی شده هر یک از وندورلیست های مجموعه نفت و گاز و اطلاع از وضعیت ثبت برند مورد نظر خود اینجا کلیک کنید.

شرکت بازاریابی سوتر

گروه بازاریابی و فروش سوتر، با تکیه بر دانش و تجربه حضور بالغ بر یک دهه کارکنان خود در صنعت نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی کشور عزیزمان ایران، هم اکنون آماده ارائه هرگونه خدمات بازاریابی و فروش به واحدهای فعال در این صنعت، از تولیدکنندگان (سازندگان) و تامین کنندگان کالا تا پیمانکاران و در نهایت کارفرمایان و بهره‌برداران محترم می‌باشد.

تماس با سوتر

تهران، خیابان خرمشهر، خیابان عشقیار، پلاک 104، واحد 522266998 - 02189786971 - 021