ضرورت اجرای طرح صلاحیت حرفه‌ای در مشاغل اچ‌اس‌یی صنعت پتروشیمی

دوشنبه, 20 اسفند 1397

سرپرست مدیریت بهداشت، ایمنی و محیط زیست (اچ‌اس‌یی) شرکت ملی صنایع پتروشیمی گفت: طرح صلاحیت حرفه‌ای باید در مشاغل اچ‌اس‌یی صنعت پتروشیمی اجرا شود.

به نقل از شرکت ملی صنایع پتروشیمی، داوود عمادی روز یکشنبه (19 اسفندماه) در آیین معارفه خود به عنوان سرپرست مدیریت اچ‌اس‌یی شرکت اظهار کرد: با توجه به فعالیت‌های انجام شده در سال‌های اخیر زمینه رشد، توسعه و تعالی اچ‌اس‌یی مهیاست.

وی با تاکید بر اینکه با همکاری مدیریت‌های مختلف به دنبال تحکیم جایگاه اچ‌اس‌یی در صنعت پتروشیمی هستیم، گفت: باید قوانین و دستورعمل‌های تدوین شده را با جدیت در سطوح مختلف صنعت اجرایی کنیم.

سرپرست اچ‌اس‌یی با اشاره به اینکه ارزیابی بازدید و نظارت‌ها باید تقویت شود، ادامه داد: خوشبختانه با توجه به این که نقش و جایگاه حاکمیتی اچ‌اس‌یی شرکت ملی صنایع پتروشیمی در سال 89 مصوب شده است ما یک گام جلوتر هستیم و اکنون در گام نخست باید الزام‌های نقش حاکمیتی را تعریف کنیم.

وی به ضرورت توجه بحث اچ‌اس‌یی و پدافند غیرعامل در مناطق عسلویه و ماهشهر به دلیل تاثیرپذیری شرکت‌ها از یکدیگر اشاره کرد و گفت: مدیریت در شرایط اضطراری دارای اهمیت ویژه‌ای در این مناطق است.

سرپرست مدیریت اچ‌اس‌یی شرکت ملی صنایع پتروشیمی افزود: اجرای طرح صلاحیت حرفه‌ای باید در صنعت پتروشیمی اجرا شود و افرادی که دارای صلاحیت‌های حرفه‌ای لازم هستند در بخش‌های مختلف فعالیت کنند.

  • منبع خبر: شانا (شبکه اطلاعات رسانی نفت و انرژی)

شرکت بازاریابی سوتر

گروه بازاریابی و فروش سوتر، با تکیه بر دانش و تجربه حضور بالغ بر یک دهه کارکنان خود در صنعت نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی کشور عزیزمان ایران، هم اکنون آماده ارائه هرگونه خدمات بازاریابی و فروش به واحدهای فعال در این صنعت، از تولیدکنندگان (سازندگان) و تامین کنندگان کالا تا پیمانکاران و در نهایت کارفرمایان و بهره‌برداران محترم می‌باشد.

تماس با سوتر

تهران، خیابان خرمشهر، خیابان عشقیار، پلاک 104، واحد 522266998 - 02189786971 - 021