کمیسیون تلفیق بودجه مصوبه‌ای برای سهمیه‌بندی بنزین ندارد

دوشنبه, 08 بهمن 1397

عضو کمیسیون تلفیق بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: حدود ۴۰ پیشنهاد درباره قیمت سوخت و سهمیه‌بندی آن دریافت شده بود که هیچکدام از پیشنهادها در این کمیسیون رأی نیاورد.

سیدعلی ادیانی در گفت‌وگو با خبرنگار شانا، به نشست عصر دیروز (یکشنبه، هفتم بهمن‌ماه) کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۸ مجلس شورای اسلامی اشاره کرد و گفت: کمیسیون تلفیق پس از دریافت پیشنهادهای کارشناسان و نمایندگان مجلس شورای اسلامی به این نتیجه رسید که مصوبه‌ای درباره افزایش قیمت سوخت و سهمیه‌بندی بنزین برای سال آینده نداشته باشد.

وی افزود: البته دولت اختیار دارد که اگر در سال ۹۸ به جمع‌بندی برسد، اصلاحات خود را انجام دهد، اما در قانون بودجه سال ۹۸ تا آنجا که کمیسیون تلفیق تصمیم گرفته هیچ مصوبه‌ای درباره سهمیه‌بندی و افزایش قیمت بنزین وجود ندارد.

این عضو کمیسیون تلفیق بودجه مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: جدول یارانه‌ها نیز در بودجه سال ۹۸ تغییر نمی‌کند، زیرا باید درآمدی حاصل می‌شد تا در جدول یارانه‌ها نیز اصلاحاتی می‌شد، از این رو به نظر می‌رسد یارانه‌ها نیز رویه پیشین خود را طی کند.

  • منبع خبر: شانا (شبکه اطلاعات رسانی نفت و انرژی)

شرکت بازاریابی سوتر

گروه بازاریابی و فروش سوتر، با تکیه بر دانش و تجربه حضور بالغ بر یک دهه کارکنان خود در صنعت نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی کشور عزیزمان ایران، هم اکنون آماده ارائه هرگونه خدمات بازاریابی و فروش به واحدهای فعال در این صنعت، از تولیدکنندگان (سازندگان) و تامین کنندگان کالا تا پیمانکاران و در نهایت کارفرمایان و بهره‌برداران محترم می‌باشد.

تماس با سوتر

تهران، خیابان خرمشهر، خیابان عشقیار، پلاک 104، واحد 522266998 - 02189786971 - 021