مجلس تاکنون درباره سهمیه‌بندی بنزین تصمیمی نگرفته است

یکشنبه, 07 بهمن 1397

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس تاکنون درباره بنزین تصمیمی نگرفته و نقل قول‌هایی که عنوان می‌شود به هر ایرانی یک لیتر بنزین تعلق می‌گیرد صحیح نیست.

علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی، امروز (یکشنبه، هفتم بهمن‌ماه) در صحن علنی مجلس شورای اسلامی و در پاسخ به تذکر نادر قاضی‌پور، نماینده ارومیه در موضوع سهمیه‌بندی بنزین گفت: مجلس شورای اسلامی تاکنون درباره بنزین و سهمیه‌بندی آن تصمیمی نگرفته و بحثی نیز نداشته‌ایم و این نقل قول‌ها صحیح نیست.

شایان ذکر است که نادر قاضی‌پور، نماینده ارومیه در تذکری عنوان کرد: در محافل عمومی نقل شده که قرار است طبق مصوبه‌ مجلس شورای اسلامی، روزی یک لیتر بنزین به هر ایرانی تعلق بگیرد که چنین چیزی نبوده و ما در این باره تصمیمی نگرفته‌ایم.

  • منبع خبر: شانا (شبکه اطلاعات رسانی نفت و انرژی)

شرکت بازاریابی سوتر

گروه بازاریابی و فروش سوتر، با تکیه بر دانش و تجربه حضور بالغ بر یک دهه کارکنان خود در صنعت نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی کشور عزیزمان ایران، هم اکنون آماده ارائه هرگونه خدمات بازاریابی و فروش به واحدهای فعال در این صنعت، از تولیدکنندگان (سازندگان) و تامین کنندگان کالا تا پیمانکاران و در نهایت کارفرمایان و بهره‌برداران محترم می‌باشد.

تماس با سوتر

تهران، خیابان خرمشهر، خیابان عشقیار، پلاک 104، واحد 522266998 - 02189786971 - 021